صفحه اصلیکتاب آموزش کامفار

کتاب آموزشی تحلیل مالی کامفار

شرکت بامداد قرن دانش در طی سالهای گذشته اقدام به تألیف کتاب آموزش کامفار نموده است که جهت خرید کتاب می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

برای خرید کتاب کامفار کلیک کنید.

جزییات کتاب

شیوه آموزشی ارائه شده در این کتاب بصورت گام به گام همراه با تصاویر می باشد و در بخش های مختلف آن سعی شده است تا مفاهیم اقتصاد مهندسی و شاخص ها و متغیرهای مختلف مورد استفاده در تحلیل های مالی بطور کاملا ساده و گویا و به دور از هرگونه پیچیده گویی تشریح گردد. سالهای متمادی تجربه کاری اینجانب در تهیه گزارشات توجیهی، بیزینس پلن، تحلیل های مالی و اقتصادی، تحلیل صورت های مالی، ارزیابی طرح های سرمایه گذاری و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی نرم افزار COMFAR III Expert در این کتاب تجمیع و جهت استفاده شما دوستان عزیر به چاپ رسیده است. توضیحات مربوط به شاخص ها و متغیرهای مالی از کتاب های اقتصادی مهندسی، اقتصاد سنجی، مدیریت مالی، حسابداری، تحلیل صورت های مالی و برخی مقالات استخراج شده و باتوجه به تجربه های کاری و آموزشی بنده در طی چندین سال مورد بازنگری و بروزرسانی قرار گرفته است. این کتاب در سطح مقدماتی و متوسطه تألیف شده است و برای تمامی کسانی که در نظر دارند تا گزارشات توجیهی استاندارد بانک ها و سازمان ها و ارگان های مربوط را با استفاده از نرم افزار COMFAR 3.3a تدوین نمایند، بسیار مناسب می باشد.

سطوح بالاتر تحلیل های مالی و اقتصادی و بخش های پیچیده تر نرم افزار کامفار در دیگر کتاب اینجانب با عنوان آموزش پیشرفته کامفار لحاظ شده است. درصورتی که تمایل به یادگیری مطالب بیشتری از کامفار و تحلیل های مالی و اقتصادی را دارید می توانید به این کتاب مراجعه نمایید.

تعداد بسیاری مقاله های آموزشی در زمینه های مختلف تحلیل های سرمایه گذاری نیز در وب سایت ما بصورت رایگان برای استفاده عموم قرارداده شده است که می توانید به آنها مراجعه و مطالب آموزشی مورد نظر خود را استخراج نمایید. موضوع و محتوای این مقاله ها براساس موارد تجربی می باشد که در ارائه مشاوره های مالی به شرکت ها با آن برخورد داشتم و این امکان وجود دارد که شما هم با اینگونه مسایل برخورد داشته باشید و بتواند در این خصوص شما را راهنمایی نماید.

در انتها ضمن تشکر از شما بابت انتخاب این کتاب، امیدوارم مطالب مطرح شده در آن برای شما قابل استفاده و کاربردی باشد و از مطالعه آن لذت کافی ببرید.

 
 
 
 

نادر صفری (زمستان 1398)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک گذاری

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازگشت به بالا